Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
132 600 €
259 343.06 лв.

(2 247 €, 4 394.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:33 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 11 пъти.
Площ:
59 m2
Етаж:
2-ри от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2018 г.

Описание на имота:

Агенция Стандарт имоти предлага за продажба отличен двустаен апартамент в нова сграда с акт 16 от 2018 година.
Жилището е с отлична локация, близо е до парк, училище и детска градина, в близост се намират и големи вериги хранителни магазини.
Състои се от всекидневна с кухненски бокс, отделна спалня, тераса обща и за двете стаи, баня с тоалетна.
Апартамента се предлага напълно обзаведен с всички необходими мебели и електроуреди. Свободно паркиране около блока, общите части са добре поддържани, ниски месечни такси.
За оглед и допълнителна информация Ирина 0878963335
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0878963335

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
ИРИНА ПЕТКОВА
0878963335
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СТАНДАРТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ООД
032/626 985
СТАНДАРТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
standart-t.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, БУЛ. МАРИЯ ЛУИЗА 68, ет.4, офис Н
http://www.standartimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
Обява: 1b177866478463973

132 600 €
259 343.06 лв.
История на цената
(2 247 €, 4 394.75 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Тракия

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност